Відгук ВПО УТОС

Мойсак Олександр
Голова правління
ВПО УТОС

Майже рік тому ми почали проект встановлення пристроїв зовнішнього озвучування на транспорті, щоб люди з вадами зору могли чути, який номер автобуса прибув на зупинку. Нашій команді бракувало відповідних фахівців, і ми почувалися трохи невпевнено і, навіть, розгублено, опинившись перед вибором одного з наявних на ринку рішень. Тим більше, що дуже скромний бюджет унеможливлював виправлення помилки. Нащастя, наше бажання допомогти людям отримало дуже сильну підтримку з боку персонала ПП “СенКо”.

Спочатку відділ продажів безкоштовно запропонував нам один примірник для тестування. Після вдалих випробувань ми замовили партію пристроїв “Бастон-02” розрахованих на боротову напругу 24В. І тут на нас очікувала несподіванка: частина автобусів з міського автопарку мала напругу 12В – треба було додатково закупити чимало пристроїв, а бюджет був майже вичерпаний. В цей критичний для проекту момент директор ПП “СенКо” запропонував безкоштовно переробити частину вже придбаних приладів під боротову напругу 12В.

Я хочу подякувати співробітникам ПП “СенКо” за їх доброзичливе ставлення, відношення до нашого проекту як до власного та щиру зацікавленість в досягненні результату. Без їх допомоги та підтримки ми б не змогли повністю втілити нашу мету в життя. Нам дуже приємно далі співпрацювати з “СенКо”, наразі по проекту обладнання соціальних об’єктів звуковими орієнтирами для полегшення доступу людям з вадами зору. Безкоштовно переданий нам примірник “Метроном-04” встановлений зараз для випробуваннь на вокзалі нашого міста.