Про нас

Ми дуже раді бачити Вас на нашому сайті!

ПП СенКо, засноване у 2005, створювалось для розробки, виробництва і реалізації засобів охоронно-пожежної сигналізації. З моменту створення ми зарекомендували себе на ринку як виробник широкого асортименту звукових та світло-звукових оповіщувачів, вказівників виходу і джерел неперервного живлення.

Наша продукція орієнтована на широке коло споживачів. Світлові, звукові та світло-звукові оповіщувачі застосовуються в охоронній, пожежній та газовій сигналізації з монтажем як всередині, так і зовні приміщення. Наші спеціалізовані вироби використовуються в системах автоматики та оповіщення, зокрема, на залізничних переїздах, в ліфтах та на автоматизованих лініях виробництва.

Всю продукцію ми випускаємо на основі технічних умов. Якість наших виробів підтверджена сертифікатами.

Ми постійно підтримуємо на складі запас готової продукції, що дозволяє оперативно виконувати замовлення і відвантажувати продукцію протягом 1-3 днів. Нашу продукцію купують по всіх регіонах України. Для зручності клієнтів, ми маємо регіональних представників у Дніпропетровську, Запоріжжі, Львові, Миколаєві.

З 2007 року ми почали виробництво засобів гучного зв'язку, переговорних пристроїв та пристроїв мовного сповіщення, у тому числі і на транспорті. Також ми виробляємо спеціальні звукові пристрої для привертання та посилення уваги пішоходів на переходах і додаткової орієнтації в умовах міської інфраструктури.

На нашому сайті Ви зможете ознайомитися з повним асортиментом нашої продукції: побачити як вона виглядає зовні та дізнатися технічні характеристики - а також поставити питання спеціалісту відділу продажів і отримати консультацію з особливостей застосування нашої продукції.

Дякуємо, що завітали на нашу веб-сторінку! Приємного Вам перегляду.

Фотогалерея